Urząd Kontroli Skarbowej w Rzeszowie

WIELKI TEST O PODATKACH

Drukuj
1 2 3

20 kwietnia 2015 r. (poniedziałek) o godz. 20:25 na antenie telewizji publicznej (TVP1) oraz on-line w internecie. Wielki Test o Podatkach. Fiskus od kuchni.

Będzie to teleturniej na żywo, czas trwania testu: 90 min.

Wielki test ma formułę edukacyjnego programu rozrywkowego będącego sposobem popularyzacji wiedzy o podatkach, w szczególności o roli podatków w naszym codziennym życiu - wiedzy przekazanej w formie zabawy z możliwością współuczestnictwa wszystkich widzów. Udział w teście ma rozwijać, inspirować i rozbudzać zainteresowanie widzów w obszarach związanych z podatkami.

Testowi towarzyszą też elementy rozrywkowe, np. występ gwiazdy muzycznej, scenki kabaretowe.

W ramach projektu została także uruchomiona strona internetowa www.wielkitestopodatkach.tvp.pl dostosowana na urządzenia mobilne. Znajdują się na niej materiały video z udziałem Kierownictwa MF, filmiki, materiały o charakterze eksperckim oraz inne treści edukacyjne – które pomogą się przygotować do Wielkiego Testu o Podatkach.

 

Wielki Test to projekt realizowany wspólnie przez Ministerstwo Finansów i Telewizję Publiczną.


Data udostępnienia : 2015-04-17 14:33 | Data wytworzenia : 2015-04-17 14:33 | Data ostatniej modyfikacji : 2015-04-17 | Udostepnił : Łukasz Zięzio | Wytworzył : Ministerstwo Finansów | Wprowadził do BIP : Łukasz Zięzio